Witajcie Piękne Istoty!

Szukacie dobrego serum, które odnowi skórę i w krótkim czasie przywraca wspaniały wygląd? Takiego, które można stosować niezależnie od typu  cery wieku, pory roku i pory dnia? Ja bardzo lubię kosmetyki, które nie są obwarowane milionem nakazów – nie łączyć, stosować wyłącznie, zaleca się wyłącznie do… uważać na… itd. Dlatego tak mi się spodobało serum z witaminą C Nanoil. Znacie już tę markę? Hm, to chyba najwyższa pora, bo Nanoil to nie tylko doskonałe sera do twarzy! Dziś mam recenzję perełki – chodzi o serum do twarzy z witaminą C od Nanoil. Zapraszam na szczerą opinię

Witamina C – o co tyle hałasu?

Właściwie dlaczego witamina C jest takim kosmetycznym bożyszczem? O co tyle szumu, przecież znamy ją od dawna i łykamy w trakcie przeziębienia – nie wystarczy jej po prostu suplementować i mieć  to “odhaczone”?

Otóż nie, kochani – suplementacja oczywiście jest ważna, ale witamina C dostarczana od wewnątrz zajmuje się przede wszystkim wszystkimi układami i organami wewnątrz, a jest tego sporo… jeśli chcecie, aby oddziaływała na skórę – trzeba ją dostarczyć w formie dobrze przemyślanego kosmetyku. Witamina C też powinna mieć specjalną formę ale o tym z chwile.

Jak działa witamina C na skórę? 

No właśnie, to kluczowe pytanie, moi drodzy. Po co w ogóle ją włączać w pielęgnację – co dodaje skórze witamina C? okazuje się że więcej niż moglibyśmy się spodziewać!

Witamina C jest jedna z 3-ch witamin młodości.Czyli wiadomo już, że odmładza i opóźnia starzenie. warto wiedzieć, że robi to bardzo skuteczne i, jak mało która substancja Oprócz tego rewelacyjnie poprawia wygląd i kondycję skóry – dzięki witaminie C zapomnicie co to znaczy zmęczona matowa cera bez życia, nieprzespana noc ie odbije się smętnym wyglądem cery, cienie pod oczami znikną, skóra nie będzie miała więcej niedoskonałości. tanie się idealna. Tak. dokładnie taka. Rozpromieniona, świeża, gładka, o jednolitym kolorycie, pełna młodzieńczej witalności.

Witamina C i jej formy – nie każda jest dobra!

Tak, to też smutny fakt, że nie każda forma witaminy C jest dobra i producenci często robią nas w konia, bo w kremie znajdziecie witaminę C która się utlenia, zanim dotrze w głąb skóry. Kwas askorbinowy jest najlepsza czysta witamina C ale właśnie on jest bardzo kapryśny kosmetolodzy stworzyli też pochodne witaminy C- nie są niestety tak skuteczne. Dopiero kwas askorbinowy poddany lekkiej zmianie, czyli 3-0 etylowany kwas askorbinowy to strzał w 10! To najlepsza istniejąca forma :100% czystej witaminy C. Działa doskonale, co z resztą widać już po pierwszym zastosowaniu serum do twarzy Nanoil. No dobrze, zatem co dokładnie widać po aplikacji?

najlepsze nawilżające serum do twarzy z witaminą C Nanoil

Serum do twarzy z witaminą C Nanoil – efekty na mojej skórze

Nie będę owijała w bawełnę – serum jest rewelacyjne. Nie miałam do czynienia z niczym jemu podobnym Genialnie rewitalizuje, regeneruje skórę, w chwilę poprawia jej wygląd – normalnie taki photoshop w butelce! nakładacie i cera na serio się poprawia – serum ja relaksuje, “zmazuje” zmęczenie, niweluje szarość i matowość, rozświetla i dodaje energii. Z czasem , czyli w moim przypadku po kilku tygodniach ten efekt doskonałej cery staje się trwały – skóra zyskuje jednolity koloryt, ewentualne zmarszczki się wygładzają, nie ma przebarwień i niedoskonałości, cera jest po prostu idealnie napięta, odprężona, pełna witalności. Śliczna!

Serum do twarzy z witaminą C Nanoil – stosowanie

Ja stosuję serum do twarzy z witaminą C wyłącznie na dzień, ale można je aplikować dwa razy dziennie. Możecie też nakładać Nanoil jako wieczorną kurację. Ja lubię w nim to, że idealnie się zachowuje pod makijażem. Bardzo polecam – jest idealne do każdej cery, nawet tej z krostkami i niedoskonałościami. Prawdziwy doktor dla skóry! Spróbujecie koniecznie i dajcie mi znać czy też tak pokochaliście serum Nanoil, jak ja 🙂

Marta

Autor: Marta

Marta / 24 lat / Wrocław / Zakochana w kosmetykach i pielęgnacji. Blog "Kosmetyczne Patenty" powstał z ogromnej pasji i chęci dzielenia się opinią, oraz doświadczeniami. Zachęcam do kontaktu i dyskusji :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2023 "Kosmetyczne patenty – Znajdź sposób na piękno" All Rights Reserved