Testowanie nowości kosmetycznych, które pojawiają się na rynku, jest już moim hobby. Zawsze uważałam, że trzeba pozostać otwartym na nowe doświadczenia. Może się okazać, że ten testowy produkt będzie prawdziwą perełką! Dokładnie tak było w przypadku Nanolash DIY Lash Extensions, czyli rzęs do samodzielnej aplikacji w domu!

Na kępki DIY Eyelash Extensions trafiłam zupełnie przypadkiem. Przeglądałam różne strony z produktami do rzęs, a na jednej z nich pojawiła się reklama kępek do samodzielnej aplikacji. Przeczytałam różne, pozytywne opinie zadowolonych dziewczyn i sama zdecydowałam się przetestować tę nowość!

Kępki DIY Lash Extensions – który produkt wybrałam?

Jak postanowiłam, tak też zrobiłam. Na stronie producenta znalazłam zarówno komplet składający się z 36 kępek, jak i zestaw do przedłużania rzęs. W opakowaniu znajdują się kępki w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Jak dla mnie to duży plus, bo uwielbiam eksperymentować!

W pierwszej kolejności zwróciłam uwagę na zestaw. Bonder, sealer, remover i pęseta od Nanolash wyglądały wyjątkowo kusząco. Jednak po sprawdzeniu zawartości kosmetyczki zdecydowałam się na same kępki DIY Lash Extensions.

UWAGA!

Jeśli nie macie w domu wyżej wymienionych produktów, polecam Wam zamówić cały zestaw do przedłużania rzęs od Nanolash. Dzięki temu nie będziecie się stresować podczas pierwszej, samodzielnej aplikacji!

Na stronie producenta jest aż 8 modeli do wyboru. Również uważam to za ogromny plus. Każde oko ma inny kształt, a kępki mają się do niego perfekcyjnie dopasować.

Pierwsze wrażenie po wyjęciu rzęs z opakowania? Miękkie, lekkie, luksusowe rzęsy bondingowe do samodzielnego przedłużania, które śmiało mogę określić jako premium. Nie mogłam się doczekać pierwszej aplikacji!

rzęsy bondingowe w kępkach nanolash

Łatwe przedłużanie rzęs w domu z rzęsami bondingowymi DIY Lash Extensions!

Producent gwarantuje, że aplikację można wykonać w 10 minut, nawet nie mając doświadczenia. Sprawdziłam to!

Faktycznie, nałożenie bondera na linię rzęs, a następnie doklejenie 4-5 kępek, to kwestia kilku chwil. Co więcej, cały proces nie sprawił mi najmniejszego problemu. Kępki na elastycznym pasku świetnie dopasowały się do naturalnych włosków, a łączenie było całkowicie niewidoczne.

W opakowaniu jest 36 kępek. Ja na jedną aplikację wykorzystałam 4. Z moich obliczeń wynika, że opakowanie wystarczy mi na wykonanie około 4 aplikacji. Oczywiście możecie wykorzystać więcej kępek na jedno oko np. jeśli zależy Wam na uzyskaniu efektu Russian Volume. Mnie jednak na co dzień wystarczyło delikatne zaakcentowanie spojrzenia.

zestaw do przedłużania rzęs DIY
Dzięki NANOLASH DIY EYELASH EXTENSIONS udało mi się zaakcentować spojrzenie – o taki efekt mi chodziło!

Trwałe kępki rzęs od Nanolash – ile się u mnie trzymały?

Znów powrócę tu do deklaracji producenta Nanolash. Wskazuje on, że rzęsy do samodzielnej aplikacji mogą utrzymać się nawet do 5 dni. Fakt czy mit?

Powiem tak: fakt i mit w jednym. Dlaczego? Bo u mnie kępki DIY Eyelash Extensions utrzymały się 8 dni w idealnym stanie. Dbałam o nie w prosty sposób jak np.:

  • starałam się spać na plecach;
  • unikałam kosmetyków na bazie oleju;
  • przeczesywałam rzęsy regularnie i usuwałam z nich zanieczyszczenia.

Poniekąd obietnica producenta jest zgodna z rzeczywistością. Finalna trwałość kępek do samodzielnej aplikacji może jednak być wydłużona.

Chcę jeszcze wspomnieć o tym, że na opakowaniu jest zaznaczone, że kępki DIY Eyelash Extensions są do jednorazowego użytku. Jednak po ściągnięciu sztucznych rzęs do samodzielnej aplikacji zauważyłam, że nie odkształciły się one ani nie zdeformowały. Klej usunęłam removerem i nie było po nim żadnego śladu. Wydaje mi się, że śmiało można skorzystać z nich ponownie.

Dziewczyny! Kępki DIY Lash Extensions to produkt, który w pełni spełnił moje oczekiwania. Piękne, wyraziste spojrzenie w 10 minut to spełnienie moich marzeń. Przetestujcie kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash i same przekonajcie się, że to jedne z najlepszych rzęs, które możecie przykleić w domu!

Marta

Autor: Marta

Marta / 24 lat / Wrocław / Zakochana w kosmetykach i pielęgnacji. Blog "Kosmetyczne Patenty" powstał z ogromnej pasji i chęci dzielenia się opinią, oraz doświadczeniami. Zachęcam do kontaktu i dyskusji :)

© 2024 "Kosmetyczne patenty – Znajdź sposób na piękno" All Rights Reserved